Zabudowa indywidualna

Od wielu lat współpracujemy z firmami wykonującymi zabudowę indywidualną dla naszych klientów. Z prawdziwą przyjemnością możemy polecić Państwu usługi tych firm. Efekty ich działań są zauważalne i wymierne, a obsługa miła i fachowa. Zachęcamy do kontaktu.

WIP-EXPO

WIP-EXPO specjalizuje się w projektowaniu i realizacji stoisk wystawienniczych.

Nasze usługi cechuje wysoki poziom techniczny, konsekwencja w dbałości o detale oraz konkurencyjność cenowa. Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży wystawienniczej. Nasze prace zostały wielokrotnie wyróżnione nagrodami i certyfikatami. Największą nagrodą dla nas jest uznanie naszych klientów. WIP-EXPO specjalizuje się w projektowaniu i realizacji stoisk wystawienniczych. Nasze usługi cechuje wysoki poziom techniczny, konsekwencja w dbałości o detale oraz konkurencyjność cenowa. Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży wystawienniczej. Nasze prace zostały wielokrotnie wyróżnione nagrodami i certyfikatami. Największą nagrodą dla nas jest uznanie naszych klientów.

Monika Zalewska
ul. Wróbla 10/21, 02-736 Warszawa| tel. +48 695 303 334 | m.zalewska@wipexpo.pl

Berrylife

Berrylife specjalizuje się w rozwiązaniach multimedialnych na potrzeby reklamy, edukacji i rozrywki. Zapewnia kompleksową obsługę multimedialną targów, konferencji, realizuje multimedialne instalacje, zarówno stałe, jak i czasowe. Wykorzystuje nowoczesne technologie, tworząc niezapomniane, intrygujące realizacje. Od początku istnienia spółki rozwijany jest dział kreatywny, w którym powstają filmy 360, animacje, wizualizacje, doświadczenia VR i aplikacje AR.

W odpowiedzi na najczęstsze problemy organizatorów przestrzeni firmowych na targach przygotowaliśmy ofertę stoisk modułowych SHOWCASE, która gwarantuje: atrakcyjność wizualną, szybkość realizacji, konkurencyjność cenową oraz pełną obsługę techniczną. Dopasujemy zabudowę targową do dowolnej przestrzeni w zamówionym przez Ciebie metrażu i wyposażymy stoisko we wszystkie potrzebne elementy – meble, urządzenia interaktywne, dodatki dekoracyjne. Kluczowym elementem pakietu jest wielkoformatowy ekran LED, który ożywi Twoje stoisko i przyciągnie uwagę zwiedzających

Łukasz Szoka
Berrylife spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa | ul. Podole 60, 30-394 Kraków | 794 000 967 | lukasz@berrylife.pl

OMDEXPO SP. J.

Firma OMDEXPO SP. J. specjalizuje się w projektowaniu i realizacji stoisk targowych, stoisk w galeriach handlowych, wysp sprzedażowych oraz salonów sprzedaży w kraju i za granicą. Naszym Klientom proponujemy usługi graficzne i multimedialne w ramach tworzenia reklamy. Posiadamy także możliwość wypożyczania mebli na potrzeby targów, wystaw lub innych prezentacji.

Działamy kompleksowo:

  • tworzymy koncepcje wizualne oraz projekty architektoniczne
  • opracowujemy projekty branżowe: budowlane, elektryczne, sanitarne (wod-kan) oraz wykonujemy prace z nimi związane
  • projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości meble, przy użyciu nowoczesnych materiałów i technologii
  • tworzymy reklamy
  • organizujemy odbiór.
Beata Trawińska
ul. Tużycka 8 lok. 6, 02-683 Warszawa | tel. 501 080 708 | beata@omdexpo.pl

Zobacz także