Zabudowa indywidualna

Od wielu lat współpracujemy z firmami wykonującymi zabudowę indywidualną dla naszych klientów. Z prawdziwą przyjemnością możemy polecić Państwu usługi tych firm. Efekty ich działań są zauważalne i wymierne, a obsługa miła i fachowa. Zachęcamy do kontaktu.

Berrylife

Berrylife specjalizuje się w rozwiązaniach multimedialnych na potrzeby reklamy, edukacji i rozrywki. Zapewnia kompleksową obsługę multimedialną targów, konferencji, realizuje multimedialne instalacje, zarówno stałe, jak i czasowe. Wykorzystuje nowoczesne technologie, tworząc niezapomniane, intrygujące realizacje. Od początku istnienia spółki rozwijany jest dział kreatywny, w którym powstają filmy 360, animacje, wizualizacje, doświadczenia VR i aplikacje AR.

W odpowiedzi na najczęstsze problemy organizatorów przestrzeni firmowych na targach przygotowaliśmy ofertę stoisk modułowych SHOWCASE, która gwarantuje: atrakcyjność wizualną, szybkość realizacji, konkurencyjność cenową oraz pełną obsługę techniczną. Dopasujemy zabudowę targową do dowolnej przestrzeni w zamówionym przez Ciebie metrażu i wyposażymy stoisko we wszystkie potrzebne elementy – meble, urządzenia interaktywne, dodatki dekoracyjne. Kluczowym elementem pakietu jest wielkoformatowy ekran LED, który ożywi Twoje stoisko i przyciągnie uwagę zwiedzających

Łukasz Szoka
Berrylife spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa | ul. Podole 60, 30-394 Kraków | 794 000 967 | lukasz@berrylife.pl

Social Connect Group

Specjalizujemy się w obsłudze Wystawców Targowych  – od A do Z.
Powiedź nam jaki metraż ma Twoje stoisko i co chcesz zaprezentować  Zwiedzającym,  a wszystko przygotujemy za Ciebie.
Oferujemy m.in.:

– zabudowę indywidualną (projekt stoiska oraz wykonanie)
– wynajem mebli
– dekor stoiska
– atrakcje targowe (promocje, konkursy, inne aktywności około targowe)
– druk materiałów

Kontakt:
Katarzyna Andrzejewska-Szuba,
Ul. Oświatowa 14/9
01-366 Warszawa
Tel. 501 626 415
kandrzejewska@socialconnect.pl
www. Socialconnect.pl

OMDEXPO SP. J.

Firma OMDEXPO SP. J. specjalizuje się w projektowaniu i realizacji stoisk targowych, stoisk w galeriach handlowych, wysp sprzedażowych oraz salonów sprzedaży w kraju i za granicą. Naszym Klientom proponujemy usługi graficzne i multimedialne w ramach tworzenia reklamy. Posiadamy także możliwość wypożyczania mebli na potrzeby targów, wystaw lub innych prezentacji.

Działamy kompleksowo:

  • tworzymy koncepcje wizualne oraz projekty architektoniczne
  • opracowujemy projekty branżowe: budowlane, elektryczne, sanitarne (wod-kan) oraz wykonujemy prace z nimi związane
  • projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości meble, przy użyciu nowoczesnych materiałów i technologii
  • tworzymy reklamy
  • organizujemy odbiór.
Beata Trawińska
ul. Tużycka 8 lok. 6, 02-683 Warszawa | tel. 501 080 708 | beata@omdexpo.pl

Pracownia Sztuk Plastycznych Sp. z o.o.

Pracownia Sztuk Plastycznych Sp. z o.o. jest profesjonalną firmą wystawienniczą działającą nie tylko na rynkach krajowych, ale także międzynarodowych od 1949 roku. Corocznie kompleksowo realizujemy zabudowę targową, jako Generalny Wykonawca, dla kilkudziesięciu Firm. Nasz potencjał to możliwość wykonania jednorazowej zabudowy 5000 m2 powierzchni. Naszą specjalnością są „stoiska pod klucz”. Oferujemy oryginalne nowoczesne stelaże w systemie oktagonalnym, w dowolnej konfiguracji kolorystycznej. Stosowane przez nas stelaże umożliwiają wykonanie dowolnych form ekspozycyjnych: witryn szklanych, gablot, akcentów wysokościowych, lad, form łukowych i wielokątnych. Realizujemy stoiska według projektów opracowanych przez naszych specjalistów (architektura i grafika, projekty branżowe), lub dostarczonych przez Klienta. Na specjalne życzenie projektujemy i wykonujemy stoiska niekonwencjonalne, a także zapewniamy komplet usług towarzyszących targom. Naszą ambicją stało się utrwalanie zasady, że atrakcyjna forma ekspozycji winna pociągać za sobą prestiżowy i komercyjny sukces prezentowanej Firmy.

Jolanta Sujecka
ul. Rzymska 13/19 lok.2, 03-976 Warszawa | tel. 022 617 41 91 wew.107 | jsujecka@psp.com.pl

ERGOEXPO Polska Sp. z o.o.

Niezależnie od tego, czy chcesz zaprezentować produkty swojej firmy, poszerzyć branżowe kontakty, czy też po prostu utrwalić wizerunek, chcemy Ci towarzyszyć. Zajmujemy się projektowaniem i budową stoisk wystawienniczych (autorskich, systemowych, mobilnych). Budujemy również wyspy handlowe (punkty sprzedaży, standy, prezentery) oraz wnętrza komercyjne (salony sprzedaży, wystawy, showroomy, ekspozycje zewnętrzne). Nasze stoiska są tak zróżnicowane jak klienci , dla których są tworzone. Od indywidualnego projektu, poprzez profesjonalną budowę, nadzór techniczny, pomoc przy załatwianiu formalności targowych, aż po demontaż – pragniemy uczestniczyć w każdej Twojej targowej przygodzie.

Monika Rysiowska
Skylight, p. XIV, ul. Złota 59, 00-120 Warszawa | tel. 796 626 494 | mrysiowska@ergoexpo.pl

Zobacz także